The Pokémon Company heeft bekend gemaakt dat het bedrijf voor NX games gaat ontwikkelen.
Hoewel we over de NX zelf nog bar weinig weten, afgezien van een paar games en een releasemaand, horen we regelmatig berichten van ontwikkelaars die geïnteresseerd zijn om energie in de nieuwe console te steken. Zo ook The Pokémon Company, blijkt uit een interview met The Wall Street Journal. Hier liet de CEO van The Pokémon Company, Tsunekazu Ishihara, weten dat ze voor het nieuwe platform games gaan ontwikkelen. Hij zei het volgende:
“The NX is trying to change the concept of what it means to be a home console device or a hand-held device, we will make games for the NX.”
Wat voor soort Pokémon-games op de NX zullen verschijnen is nog niet bekend, maar eerder waren er al geruchten dat de NX een spel in de beroemde serie zou krijgen, met zowel Kalos uit X en Y en Alola van Sun en Moon. Dit gerucht is dus een stuk logischer met deze onthulling.
Wat voor Pokémon games hoop jij te zien op de NX?

![[Preview] Monster Hunter Stories 3: Twisted Reflection – Een fantastisch nieuw deel voor de Switch 2 Monster-Hunter-Stories-3-Twisted-Reflection-keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/09/Monster-Hunter-Stories-3-238x178.jpg)

![[Gerucht] Pokémon FireRed en LeafGreen komen terug Pokemon Firered leafgreen artwork](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Pokemon-Fire-red-leaf-green-artwork-238x178.webp)
![[Preview] Pokémon Pokopia – een stap voorbij Animal Crossing Pokemon Pokopia](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/12/Pokemon-Pokopia-238x178.png)
wow zo gaaf hoop op main game
Ik vraag me eigenlijk af hoe een Pokémon RPG spel zoals X en Y het op een Home-Console zou doen.
Ik verwacht eerder een game als Pokémon Snap…