Vandaag is tijdens de Smash Bros. Direct enorm veel informatie bekend gemaakt. Zo werden er een aantal nieuwe personages aangekondigd en ook een vernieuwing bekend gemaakt betreffende veranderende personages zoals dat bij Zelda in Sheik het geval was.
Nieuw
In deze Direct hebben we eigenlijk maar één echt nieuw personage te zien gekregen. Het gaat hier om de Ninja Pokémon Greninja. Naast Greninja werd ook Charizard aangekondigd als los personage en dus lijkt het erop dat de Pokémon Trainer verleden tijd is.
Verandering
Charizard is niet de enige die zo’n soort transformatie heeft ondergaan. Je zal namelijk vanaf de komende Smash games geen personages meer hebben die eigenlijk als twee tellen. Zo kan je niet meer als Zelda en Sheik tegelijk spelen en daarnaast zal je na de Final Smash van Samus niet veranderen in Zero Suit Samus. Sheik en Zero Suit Samus zijn nu allebei een apart personage met hun eigen moves en krachten.
Oude Bekende
Naast deze nieuwe personages is er ook een oude bekende toegevoegd. Yoshi zal ook weer van de partij zijn in de komende twee Smash games.


![[Gerucht] Nintendo Switch versie voor Kirby: Planet Robobot Kirby Planet Robobot](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/02/Kirby-Planet-Robobot-238x178.jpg)
het enige waar ik bang voor ben op het moment, is de character roster. Eerder vertelde sakurai al, ”dat hij minstens een maand (30 dagen) nodig heeft om elke dag een character te onthullen”. nu staan er op de website al 29 en voornamelijk omdat figuren gesplitst zijn. Dit vind ik op zich niet erg, maar ik had ergens gehoopt op een terugkeer van mewtwo of knuckles van sonic series. daarnaast mis ik veel figuren van de oudere series en hij vertelde wel, dat er waarschijnlijk wat verliezen zullen ontstaan. Ik hoop echter dat er nog een paar bij komen en nog liever, dat er een aantal onbekend blijven tot en met de release.
Zaten er in de vorige versies niet ook al verrassingen?
Dat dacht ik ook, maar ergens kan ik mij dat niet herinneren bij brawl. volgens mij waren alle characters al op de site onthuld voor de release. aan de andere kant kijken we natuurlijk zelf op de website, haha