Er is een nieuw gerucht over de nog aan te kondigen titel ”The Legend of Zelda Wii U”. Dit gerucht moet echter met met een enorme korrel zout worden genomen, aangezien deze informatie komt van een webwinkel en die plaatsen wel vaker games voordat er iets over bekend is. Walmart heeft namelijk op hun site Zelda 2 als titel aangemaakt voor in hun database. Volgens de site gaat het om een Wii U titel en de prijs staat op 100$.
Naast de prijs is het ook opvallend dat de titel Zelda 2 is. Dit waarschijnlijk omdat ze dit zien als de tweede Wii U Zelda titel. Maar het grootste bewijs dat deze informatie niet klopt is toch wel aan de beschrijving te zien. Zo staat er namelijk dat het spel verzonden zal worden op 1 juni 2014, maar in de beschrijving over het spel staat het volgende:
“The Legend of Zelda Wii U (Working Title), a Nintendo console exclusive, is a pre-release general action game to be released in Q4 of 2014.More information is on the way! Check back soon!”


![[DN’s Five] Aankondigingen van consoles Nintendo Switch 2 console keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/01/NintendoSwitch2-keyart-238x178.jpg)

![[Special] Geliefde Nintendo-president Satoru Iwata is vandaag 9 jaar geleden overleden](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2024/07/Satoru-Iwata-met-Mario-en-Luigi-uit-Direct.png)

Dat lijkt me toch wel gewoon common sense. Eerder zal ie echt niet verschijnen.
zou best kunnen….. eerder zal ie zeker niet verschijnen
Ik weet het niet en ik ga er niet over na denken
lijkt me een beetje duur, bijna 100 dollar
en als het zo is word ie in nederland niet 75 euro, nee, gewoon 100 euro -_-
Ik kan jou garanderen dat die game geen 100 euro gaat kosten, ook geen 75. First party Nintendo games hebben nog steeds de adviesprijs van 55 euro, winkels gaan daar hooguit 5-10 euro boven zitten.
Wel zou dit kunnen betekenen dat er misschien sprake is van een bundel met een statue of iets dergelijks.
ik mag toch ook aanemen dat die 100$ die daar staat niet klopt XD
Klopt ook zeker niet of ze weten al van een special edition ofzo
de release op zich in q4 klinkt niet gek ze zullen eigenlijk wel moeten gezien huidige wii U situatie
Eigenlijk moeten ze niks heb liever dat de game eind 2015 af is en echt goed is dan gerushed eind 2014