Fans verzinnen Super Smash Bros. mini-game, de Falcon Potato.
Wanneer je verveelt raakt met de reguliere gameplay van Super Smash Bros for 3DS en Wii U, dan kun je nog altijd mini-games verzinnen om de tijd te doden. Een speler verzon een mini-game met twee Mario’s en Captain Falcon.
Bij deze mini-game heb je alleen de timers als item. Tevens speel je deze mini-game met drie spelers. Een persoon kiest Capitain Falcon als personage, terwijl twee spelers Mario kiezen als personage. De Mario’s vormen één team en Falcon is in zijn eentje een team. Iedereen begint tevens met 300% schade.
Wanneer de stage is opgestart pakt één van de Mario’s een timer op, om de mini-game van start te laten gaan. De Mario’s slaan met hun cape tegen Falcon aan, die ondertussen een Falcon Punch uitvoerd. De Falcon Punch wordt echter in slomotion uitgevoerd door de timer action. De Mario’s proberen de Falcon Punch te ontwijken, tot een Mario van de stage wordt geblazen.
In onderstaande filmpje kun je zien hoe dit in zijn werk gaat.
Russisch Roulette Smash?
Ik denk dat er nog wel een paar interesante varianten te bedenken zijn :3