Home Nintendo Algemeen Nintendo groots aanwezig op de E3

Nintendo groots aanwezig op de E3

Nintendo zal dit jaar groots aanwezig zijn op de E3, dat was al even bekend. Maar nu blijkt Nintendo zelfs één van de grootste booths te hebben van de hele E3.

De vloerlayout van de E3 is vandaag onthuld en daaruit blijkt dat Nintendo een enorm grote ruimte in zal nemen op de E3. De enige die een net iets grotere oppervlakte heeft zal Sony zijn dit jaar. Dit is opvallend aangezien Nintendo maar één game zal tonen en speelbaar maakt op de E3, namelijk The Legend of Zelda op de Wii U. Het gedeelte van Nintendo bestaat uit drie gedeeltes met onder andere een theater. Bekijk hieronder de plattegrond van de E3 dit jaar.

8 REACTIES

  1. De hoeveelheid ruimte zal vast te maken hebben met wat ze vorig jaar geboekt hadden (voor de NX?) of wat ze volgend jaar willen doen (en dat dat contract technisch zo uitkomt).

    Want zoveel ruimte voor slechts 1 game, of zelfs hun hele komende lineup, is niet echt te verklaren.
    Zelfs niet om de rijen kort te houden voor de 90min demo.
    Waar ik me ook afvraag of publiek die hele demo geïnteresseerd kunnen blijven, los van de Zelda fans.
    Denk dat met een 15min iets je hetzelfde effect zal hebben (en hoeveel wil je al gespoiled worden?).

  2. Daar ben ik er niet mee eens, zo te zien bezetten Sony en Microsoft samen bijna de helft van de West Hall, Nintendo haalt nog niet eens een kwart daarvan.

    Toch wel grappig hoe ze Oculus door Nintendo hebben laten omsingelen, dit kan misschien er op wijzen dat de NX mogelijk VR gerelateerd is.
    Oh wacht, Nintendo heeft al bevestigd dat de NX niet op de E3 aanwezig zal zijn, stom van me!